reklama

Lenovo chystá zmenšený model ZUK

Lenovo chystá zmenšený model ZUK
2016-03-06T09:30:22+01:00
• 6. 3. 2016

Stejně jako značka Honor patří společnosti Huawei, tak zařízení s označením ZUK ve skutečnosti spadají pod čínské Lenovo. Nové zprávy z čínských zdrojů hovoří o mobilní novince, která by měla hlavně uspokojit uživatele hledající výkonný telefon s kompaktními rozměry. Chystaný model od ZUKu nemá zatím žádné přesnější jméno, ale na veřejnost začínají vyplouvat jeho první specifikace ze základu.

ZUK

Přední část má zabrat 4,7palcový displej s HD rozlišením. Vnitřní výbava se bude rozcházet ve dvě odlišné verze. V první variantě lze očekávat 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště, kdežto druhé provedení potěší 3GB pamětí RAM po boku 32GB úložiště. Co se týče hlavní pohonné jednotky, tak prostor dostane osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku o taktovací frekvenci 2 GHz a grafický čip Mali-T860 MP2.

Do zad kromě klasického fotoaparátu ještě přijde snímač otisků prstů. Nakonec se naskýtá několik nevyřešených otazníků kolem celého telefonu. Zda Lenovo pouze zmenší rozměry původního modelu Z1, či přinese úplně něco nového. Jestli u stránky systému nasadí systém Android, nebo po vzoru ZUKu Z1 poběží pod Cyanogenem. Zůstává jen otázkou času, kdy další úniky přinesou upřesňující informace.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim