reklama

Twitter klient Tweet It! pro Windows 10 získává češtinu a 66% slevu

Twitter klient Tweet It! pro Windows 10 získává češtinu a 66% slevu
2016-03-06T13:15:17+02:00
• 6. 3. 2016
2

tweetit!

Patříte mezi aktivní uživatele Twitteru a zároveň vlastníte telefon, tablet nebo PC s Windows 10? V tom případě byste neměli přehlédnout povedeného klienta Tweet It! od vývojářského studia My Amazing Big Fork. Klient je rychlý, jednoduchý a má responzivní vzhled dodržující zásady Windows 10.

Aplikace je plně přizpůsobitelná, lze si tak změnit barevné téma ze světlého na tmavé, upravit velikost písma nebo nastavit obsah jednotlivých sloupců, jejichž počet se odvíjí od velikosti displeje a úrovní přiblížení zobrazení. Samozřejmostí je i podpora více účtů či push notifikace, které mnoho klientů třetích stran postrádá. Potěší i synchronizace pozice čtení mezi více zařízeními díky integraci služby Tweet Marker. Nesmím zapomenout ani na jednoduchý integrovaný prohlížeč a přehrávač videí či podporu gest pro odpověď a retweet.

Vývojáři na aplikaci neustále pracují a důkazem je toho nová aktualizace na verzi 2.6.0.0. Ta přináší několik nových funkcí a vylepšení, zejména možnost sdílet obrázky a připínání profilů do nabídky Start. Tweet It! se ale s novou aktualizací hlavně naučil česky, což potěší nejednoho českého uživatele. Díky tomu vývojáři přichystali pro Českou republiku speciální 66% slevu, místo původních 165 Kč tak zaplatíte pouze 55 Kč. Kdo nad pořízením aplikace dlouho váhal kvůli vysoké ceně, teď už nemusí. Stahovat můžete prostřednictvím odkazu níže pro všechna zařízení s Windows 10.

[winphone cena=“]tweet-it-for-windows/9nblggh62lkc[/winphone]

lenovo-logo-vector-new-720x340

Testováno na konvertibilním notebooku Lenovo Yoga 500-14ISK s Windows 10.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Jiří Mrázek

6. 3. 2016, 20:34

Mám raději Aeries :)

Martin Šindler

6. 3. 2016, 21:27

Aeries taky používám, líbí se mi obě aplikace. Největší výhodou Tweet It! jsou ale push notifikace.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat