reklama

Nové rozhraní pro recenze Obchodu Play

Nové rozhraní pro recenze Obchodu Play
2016-03-06T08:50:17+01:00
• 6. 3. 2016

Začátkem měsíce Google opět začal testovat novou část webové verze Obchodu Play. Tentokrát se bavíme o recenzích, na něž byly v minulosti negativní ohlasy. Nyní se do toho obuli designéři Googlu a začali dávat uživatelům možnost prozkoumat nové rozhraní.

nexus2cee_PlayStore

Nyní tak vidíme jednotný vzhled webové i mobilní aplikace Obchodu Play. Není to sice totožné, ale funkci plní stejně dobře. Uživateli je nově dána větší možnost se rozepsat, aby nejen vývojář získal potřebné informace.

Zatím nepotvrzené informace říkají, že se v následujících týdnech dočkáme dalších vylepšení webové verze. Tato aktualizace má tak být jen začátkem. Bohužel Google pouští k testování jen část uživatelů, tudíž není zcela jasné, kdy se novinky dostanou ke všem, což je velká škoda. Přehlednost se zlepšuje a snad se dočkáme i dalších aktualizací sporných částí Obchodu Play.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim