reklama

Google Fotky – nový nástroj vám vytvoří album

Google Fotky – nový nástroj vám vytvoří album
2016-03-23T07:55:19+01:00
• 23. 3. 2016

V rámci aplikace a služby Google Fotky funguje nástroj, který je znám jako Asistent. Nejenže vám nabízí možnost smazání fotografií v zařízení, která jsou zazálohována do úložiště na internetu, ale také vám připomíná, co jste dělali ve stejnou dobu před rokem či delším časovým úsekem.

Také se dokáže postarat o vytvoření animace z fotek, pokouší se vám nabídnout upravenou momentku, nebo dokonce umí vytvořit krátké video sestříhané na základě poslední významnější aktivity. Jednou ze zajímavějších funkcí je i Příběh, v kterém si můžete prohlédnout, kam jste cestovali, jaké momentky jste pořídili, a podobně.

Nyní zavádí funkci pro automatické vytváření alb. Ta se moc neliší od Příběhu, ale jedná se v podstatě o plnohodnotné album. To může být doplněno o kapitoly a lokace. Jedná se o automatický nástroj, jenž vytváří album z poslední cesty a nebo výletu.

Pro tuto novinku nemusíte aktualizovat aplikaci v mobilu. Google ji postupně aktivuje u všech uživatelů. Pravděpodobně bude vnucovat alba, jen je najdete v nabídce asistenta.

Zdroj: googleblog.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim