reklama

Facebook Messenger rozšiřuje podporu o Spotify

Facebook Messenger rozšiřuje podporu o Spotify
2016-03-05T08:00:41+01:00
• 5. 3. 2016
2

Messenger od Facebooku patří mezi aplikace, které rozhodně používá většina lidí, kteří zároveň využívají oficiální Facebook aplikaci. Nově dokonce není podmínkou vlastnit i samotný účet na největší sociální síti. Slouží především ke komunikaci mezi přáteli. Již delší dobu si však můžeme všimnout toho, že se vývojáři snaží i do tohoto nástroje přidat celou řadu novinek. V minulých měsících jsme se například dostali možnost stanovení přezdívky pro přátele nebo změny barvy chatu. Zároveň je možné tento komunikační nástroj propojit s celou řadou aplikací. Nově pak nabízí podporu Spotify.

messenger

Abyste si tuto novou aplikaci mohli s Messengerem propojit, stačí mít nainstalované Spotify v přístroji. Pak jen musíte kliknout v chatu na volbu stáhnutí aplikací do Messengeru (obvykle se jedná o pravé krajní tlačítko se třemi tečkami). Následně již budete mít Spotify propojený s Messengerem.

IMG_0914

foto: http://www.thenextweb.com/

Asi se ptáte, k čemu tato integrace vůbec je. Hlavním smyslem je především urychlení možnosti sdílet oblíbené písničky s vašimi přáteli. Ti se tak mohou snadněji dostat k novým a zajímavým skladbám. Jedná se tedy spíše o další rozšíření celkových možností této komunikační platformy. Ačkoliv se na internetu objevily informace o tom, že nemusíte mít samotnou aplikaci Spotify staženou, já je potvrdit nemohu. V mém případě jsem byl vždy odkázán na stažení samostatné aplikace.

logo-app Messenger Facebook zdarma ANDROID logo-app Messenger Developer zdarma iOS

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Martin Flegr

5. 3. 2016, 8:45
Android aplikace

Tenhle hnus všežravej mi do žádného zařízení nesmí, Disa je super klient na chat

Ladislav Polický

5. 3. 2016, 22:24

Disu jsem zkusil a klidně si vzala i přes 100 MB z RAM. To můžu rovnou zůstat u Messengeru

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim