reklama

ZTE Spro Plus – Android projektor s 2K displejem

ZTE Spro Plus – Android projektor s 2K displejem
2016-02-29T08:20:21+02:00
• 29. 2. 2016

Zajímavé spojení vymyslela společnost ZTE, která dala dohromady plnohodnotný projektor se systémem Android. K němu byl dále připojen velmi kvalitní displej a vysokokapacitní baterie pro maximální výdrž bez elektrické energie. Nicméně nejedná se o první zařízení tohoto druhu, ale již o nástupce původního modelu Spro 2, který tentokrát dostal název Spro Plus. Rozhodně nemůžeme říct, že by čínský výrobce šetřil kvalitními komponenty.

ZTE-Spro-Plus

Zařízení je vybaveno 8,4palcový AMOLED displejem s 2K rozlišením, pod kterým leží WXGA projektor (1 366 x 768 pixelů) se světelným tokem 500 lumenů a automatickém ostřením. Klasickou LED lampu v projektoru vystřídal laserový paprsek s fosforovým filtrem. Ten dokáže z 2,4 metrů zobrazit obraz až do úhlopříčky 80 palců. Základní verze bez rozdílu nabídne systém Android 6.0 Marshmallow, 12 100mAh baterii, 3GB paměť RAM a 32 nebo 128GB rozšiřitelné úložiště.

K dispozici budou dvě verze, kde první jen s WiFi modulem potěší Snapdragonem 801 a druhou LTE variantu požene Snapdragon 625 od Qualcommu. K projektoru připojíte externí kamerku pro video konference. Cizím mu rovněž nebudou klasické hovory. O zvukovou stránku se postará kvalitní systém od JBL se stereo reproduktory Harman (4 W) rozšířené o Dolby technologii. Oficiální prodej spustí v polovině tohoto roku za zatím neznámou cenu. I když lze vyhlížet astronomickou cenu, tak ZTE očekává velký zájem. Jenom předchozích generací prodali přes půl milionu kusů.

ZTE-Spro-Plus (1) ZTE-Spro-Plus (2)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim