reklama

Meizu Pro 5 Ubuntu Edition oficiálně

Meizu Pro 5 Ubuntu Edition oficiálně
2016-02-19T07:50:03+01:00
• 19. 2. 2016

Téměř po půl roce od představení samotného Meizu Pro 5 byla oficiálně představena varianta postavená na operačním systému Ubuntu.

Meizu-Pro5-Straight-Group-1a-for-Insights

Co se týče samotného telefonu, Meizu si opravdu dalo záležet. Po stránce specifikací není telefonu co fakticky vytknout a kovové zpracování tento dojem ještě podtrhuje. Kompletní specifikace se nijak neliší a můžete je najít u předchozího článku. Vypíchnout snad můžeme jen procesor, konkrétně Exynos 7420 od Samsungu, který najdeme například v Galaxy S6 a Galaxy Note 5, nebo fotoaparát, který používá čip od Sony. O jeho nástupci jsme poté psali zde.

Meizu-PRO-5-Ubuntu-Edition-Low-3

Nyní k samotnému operačnímu systému. Pro 5 je nyní pátým telefonem na trhu, který se prodává s operačním systémem od Canonicalu, a zároveň je tím nejvýkonnějším. Pro některé uživatele může být jeho pořízení zajímavou alternativou k zavedené trojici na trhu. Jiným naopak může vadit mobilní telefon s operačním systémem, který je prakticky stále ve vývoji.

straight-group-2b-1

Verze s Ubuntu byla nyní představena a první předobjednávky začne Meizu přijímat během MWC v Barceloně, který začíná už příští týden. Cenu zatím nevíme.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Martin Čollák

Student Střední průmyslové školy. Rád cestuje, hlavně vlakem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim