reklama

Nejlepší aplikace pro Chromecast 4# – poslouchání hudby ze Spotify

Nejlepší aplikace pro Chromecast 4# – poslouchání hudby ze Spotify
2016-02-19T08:40:21+01:00
• 19. 2. 2016

Spotify patří ke službám, jež vám poskytnou desítky milionů skladeb z celého světa za malý měsíční poplatek. Pokud máte Chromecast, pak si od nedávna můžete tuto službu pouštět i prostřednictvím Chromecastu.

chromecast

Hudební aplikace Spotify přináší svým uživatelům pohodlný poslech hudby. Díky podpoře více zařízení lze jednoduše přepínat místa, kde se hudba právě přehrává. Ještě donedávna nebylo možné Spotify v Chromecastu spustit, to se však změnilo s příchodem nové verze. Jak to vše vlastně funguje? Stačí při otevření Spotify z vašeho mobilního telefonu spustit jakoukoliv hudbu, mít zapnutý a připojený Chromecast ve vaší televizi a poté najít kolonku pod písničkou „devices available“.

spotify-generic

Po vybrání Chromecastu by se měl na vaší TV zobrazit velký obrázek se službou Spotify a po malé chvilce by taktéž měla začít hrát daná písnička. Ovládat, co zrovna bude hrát, lze z jakéhokoliv zařízení, kde je spuštěno Spotify, samozřejmě musí být připojeno na stejné Wi-Fi síti. Jednu nevýhodu to však má, Spotify na Chromecastu lze spustit pouze z mobilního zařízení. Spotify na Windows Chromecast mě z neznámého důvodu prostě nevidí.

Výstřižek

Aplikace Spotify je dostupná pro operační systém iOS, Windows phone a Android. Lze ji nainstalovat i na desktop a spouštět hudbu v PC.

logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS [winphone cena=“]/spotify/9wzdncrfj4wk[/winphone]

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim