reklama

iPhone 5SE přijde na scénu i v růžové

iPhone 5SE přijde na scénu i v růžové
2016-02-08T15:30:55+01:00
• 8. 2. 2016

Pár týdnů nazpět jsme vás informovali o tom, že na trh má přijít nový iPhone 5SE, který má být vylepšením předchozího modelu 5S, avšak designově se podobá modelům nejnovější generace. Nyní se dozvídáme o možné nové barvě, s níž má přijít model 5SE na trh. Základní barvy jsou stříbrná a vesmírně šedá, nově si budou moci uživatelé pořídit iPhone i v růžové variantě.

iPhone6s-RoseGold-BackFront-HeroFish-PR-PRINT

A pozor, tentokrát se nejedná o růžovou zlatou, jak jsme zvyklí doposud u modelů iPhone 6s / 6s Plus. Zprávy z Japonska naznačují, že se má jednat o velmi sytě růžovou, jako tomu bylo u iPodu Touch šesté generace. Není jasné, zda budou k dispozici i jiné barevné varianty, avšak dosavadní zprávy naznačují, že nikoliv

V jistém ohledu se tato dvě zařízení budou podobat. Nicméně model 5SE má disponovat 4palcovým displejem, čipovou sadou A8, 8MPx zadním a 1,2MPx přední fotoaparátem, Bluetooth verze 4.2, Wi-Fi 802.11ac a samozřejmě NFC. Co se týká baterie, ta by měla mít rozšířenou kapacitu, aby uspokojila poptávku.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim