reklama

HTC One A9 dostává aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow

HTC One A9 dostává aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow
2016-02-02T08:30:21+01:00
• 2. 2. 2016

HTC poslední dobou překvapuje nejednoho z nás svými kroky a na model A9 nyní přichází aktualizace systému Android, což je jedině dobře. Nová verze má přinést mnohé a pro uživatele, kteří si tento velmi sporný telefon – jak jej někteří označovali – koupili, to znamená alespoň trochu výjimečnosti proti ještě stále trochu zpomalenému trhu, ačkoliv se možná stačí jen podívat do vlastních řad.

htconea9-4.0

Android 6.0.1 s sebou nese mnohé novinky, které tak mohou uživatelé samozřejmě využít. Mimo jiné zde tak máme vylepšení živnosti baterie – čehož se docílilo vylepšením a optimalizací systému a nástavby, rozšířené funkce fotoaparátu, nové funkce pro Wi-Fi či celkové vylepšení systému jako takového.

Jak už bývá dobrým zvykem, aktualizace skrze OTA (over-the-air) je již na cestě. Všichni se jistě těší, kdy přijde řada i na ně. Zatím však není jasné, kdy aktualizace dorazí. Už ovšem víme, že aktualizace bude mít velikost 1,86 GB a můžete si ji též manuálně stáhnout z oficiálních stránek a s pomocí HTC Syn Managera ji nainstalovat. Tato verze je v současnosti pro amerického operátora Sprint. Jakmile bude dostupná pro lokální zařízení, budeme vás informovat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim