reklama

LG G5 by údajně mělo přijít s druhým displejem jako u modelu V10

LG G5 by údajně mělo přijít s druhým displejem jako u modelu V10
2016-01-03T09:31:07+01:00
• 3. 1. 2016

LG V10 přišel z nenadání, bez ohlášení a představil novou funkci, respektive druhý displej na přední straně – což vzbudilo poměrně slušný ohlas. Nyní se začíná spekulovat, zda náhodou nebude mít i druhý displej nadcházející top model výrobce. V tomto směru by se prý měly telefony velice podobat – například rozlišení 160 x 1040 pixelů. Ovšem model G5 by ani zdaleka neměl být jediným.

lg-logo

Podle posledních zpráv by top model měl též přijít s duálním fotoaparátem na svých zádech – hlavní kamera o rozlišení 16 MPx. Nově bychom se mohli dočkat funkcí, které při sobě telefony od LG ještě neměly. Když si tedy představíme, že model G5 bude disponovat dvěma předními displeji, dvěma kamerami na zádech s laserovým ostřením a duální přisvětlovací diodou, začínám být velmi zvědavý, co to v LG vlastně zkouší.

Kromě toho by ještě zařízení mělo mít funkci Magic Slot, o němž se ví jen naprosté minimum. Ve zprávě se píše, že by slot měl sloužit k jakémusi rozšíření o další, pravděpodobně hardwarové, prvky. Tudíž se možná dočkáme toho, že si připojíme k telefonu klávesnici či speciální reproduktory.

Co se týká specifikací, máme zde Snapdragon 820 s 5,3palcovým QHD displejem (1440 x 2560 pixelů) a 3GB operační paměť RAM. Interní úložiště dosáhne na velikost 32 GB, přední kamera bude mít rozlišení 8 MPx a baterie trochu ostrouhá – 2 800 mAh. Samozřejmostí je pak čtečka otisku prstů na zádech.

O cenách však nikde není ani zmínka a v tuto chvíli ani nemá cenu jakkoliv odhadovat možnou částku. Vše, co víme, je, že vypuštění se chystá již v prvním čtvrtletí roku 2016.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim