reklama

TENAA odhaluje Asus Pegasus X005

TENAA odhaluje Asus Pegasus X005
2016-01-03T09:40:43+01:00
• 3. 1. 2016

S blížícím se veletrhem spotřební elektroniky CES v Las Vegas, který startuje už koncem tohoto měsíce, roste počet zařízení certifikovaných u čínského regulačního úřadu TENAA. Další novinkou se stává model Pegasus X005 od společnosti Asus, jehož oficiální představení by mohlo proběhnout během zmíněného veletrhu. Jako vždy jsou s uniklými snímky telefonu odhaleny také základní specifikace.

asus_pegasus_x005

Jeho 5,5palcový displej dosahuje na Full HD rozlišení a v čele mu nechybí přední 5megapixelová kamerka. Hardwarovou část obstarává osmijádrový procesor s taktovací frekvencí 1,3 GHz od neupřesněného dodavatele, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště, které je možné rozšířit paměťovou microSD kartou. Konstrukce měří 155 x 76,4 x 9 mm, kdežto hmotnost vychází na 176,7 gramů.

Zadní část zabere 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Seznam specifikací uzavře funkce dual-SIM. podpora sítí 4. generace nebo předinstalovaný systém Android ve verzi 5.1 Lollipop běžící pod nadstavbou Zen UI. Ze snímku je zřejmé, že zařízení nabídne kovový rámeček. Z barevných provedení má být dostupná modrá, bílá a zlatá varianta. Bližší informace může přinést veletrh CES, kam tchajwanský výrobce samozřejmě zamíří.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim