reklama

TENAA odhaluje Asus Pegasus X005

TENAA odhaluje Asus Pegasus X005
2016-01-03T09:40:43+01:00
• 3. 1. 2016

S blížícím se veletrhem spotřební elektroniky CES v Las Vegas, který startuje už koncem tohoto měsíce, roste počet zařízení certifikovaných u čínského regulačního úřadu TENAA. Další novinkou se stává model Pegasus X005 od společnosti Asus, jehož oficiální představení by mohlo proběhnout během zmíněného veletrhu. Jako vždy jsou s uniklými snímky telefonu odhaleny také základní specifikace.

asus_pegasus_x005

Jeho 5,5palcový displej dosahuje na Full HD rozlišení a v čele mu nechybí přední 5megapixelová kamerka. Hardwarovou část obstarává osmijádrový procesor s taktovací frekvencí 1,3 GHz od neupřesněného dodavatele, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště, které je možné rozšířit paměťovou microSD kartou. Konstrukce měří 155 x 76,4 x 9 mm, kdežto hmotnost vychází na 176,7 gramů.

Zadní část zabere 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Seznam specifikací uzavře funkce dual-SIM. podpora sítí 4. generace nebo předinstalovaný systém Android ve verzi 5.1 Lollipop běžící pod nadstavbou Zen UI. Ze snímku je zřejmé, že zařízení nabídne kovový rámeček. Z barevných provedení má být dostupná modrá, bílá a zlatá varianta. Bližší informace může přinést veletrh CES, kam tchajwanský výrobce samozřejmě zamíří.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim