reklama

Asus Live – laciná novinka bez ZenFone v názvu

Asus Live – laciná novinka bez ZenFone v názvu
2016-01-15T07:50:23+01:00
• 15. 1. 2016

Společnost Asus do nižších pater ve střední třídě zařadila nový telefon s prostým názvem Live. I když model nesoucí kódové označení G500TG překvapivě nespadá pod značku ZenFone, tak převzal některé dominantní prvky od posledních novinek. Například po stránce designového zpracování má nejblíže modelu ZenFone Max. Tchajwanský výrobce sice vypustil první kousky na mobilní trh v Brazílii, ale v brzké době můžeme očekávat postupné rozšiřování jeho dostupnosti.

Asus-Live

V čele stojí 5palcový IPS displej s HD rozlišením, jemuž dodává výkon čtyřjádrový procesor MT6580 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,3 GHz a 2GB operační paměť RAM. Případní majitelé mají možnost využít 16GB úložiště, přičemž nechybí slot pro paměťovou microSD kartu. Jeho celá konstrukce měří 144,5 x 71 x 9,98 mm a ručička váhy se zastavila u hranice 140 gramů. Do zadní části byl vpraven 8megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED dioda a 2070mAh baterie.

Mezi zbývající prvky výbavy lze zařadit přední 2MPx kamerku, funkci dual-SIM, systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop nebo 100 GB volného prostoru na Google Disku k využití zdarma po dobu dvou let. Z barev máte na výběr z fialového, modrého, žlutého provedení. Prodejní cena se v Brazílii vyšplhala až ke 210 dolarům (tj. cca 5 225 Kč). Ovšem v Brazílii vládne zcela jiná politika jako kdekoliv jinde.

 Asus-Live (2)Asus-Live (1)

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim