reklama

Pushbullet vám nyní dovolí procházet vzdáleně soubory z jakéhokoliv zařízení

Pushbullet vám nyní dovolí procházet vzdáleně soubory z jakéhokoliv zařízení
2015-12-10T16:55:19+02:00
• 10. 12. 2015

Určitě se vám již také stalo, že jste si doma zapomněli své zařízení, v tom nejhorším případě například pracovní notebook a běželi třeba na schůzku, kde jste jej nutně potřebovali. V tu chvíli vám nezbývá než se s tím smířit nebo se pro něj vrátit. Samozřejmě existují i jiné možnosti, jako například si vzdáleně vypomoci a potřebné soubory si prostě zaslat emailem nebo dát na online úložiště.

Pushbullet-update

Snad i proto se vývojáři aplikace Pushbullet rozhodli vám v této prekérní situaci trochu vypomoci a nabízí jednoduché a rychlé řešení. Vzdáleně tak můžete prolézat soubory jakéhokoliv vašeho zařízení, a to navíc zdarma. Samozřejmě nutností je být připojen/a k internetu. Soubory ani nemusíte dávat do speciální složky. V aplikaci v Androidu vám stačí vysunout levé menu a vybrat možnost vzdáleného procházení. Pokud je zařízení připraveno k použití, zobrazí se v seznamu, kde si jej stačí vybrat.

Nejlepší na funkci je, že ji můžete využívat z jakéhokoliv místa na světě, tudíž je úplně jedno, zda jste v nyní v Londýně a pracovní soubory máte v počítači v Praze. Docela dobré, ne? Funkci lze taktéž zakázat, stačí zajít do nastavení. Tuto funkci zatím podporuje OS Android a Windows. Nyní tedy stačí zajít do Obchodu Play, vyčkat na aktualizaci aplikace, s níž si novou funkci budete moci vychutnat.

logo-app Pushbullet Pushbullet Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat