reklama

The Inviter – pošlete dárek komukoliv na světě, během pár minut sponzorovaný článek

The Inviter – pošlete dárek komukoliv na světě, během pár minut [sponzorovaný článek]
2015-12-10T13:15:03+02:00
• 10. 12. 2015

V Praze byla nedávno představena nová globální aplikace s názvem The Inviter a uživatelům opět nabízí něco zcela nového. Účelem aplikace je zasílání dárků a pozvánek, komukoliv na světě, a to velice jednoduchým způsobem. The Inviter nabízí hned několik předdefinovaných textů i obrázků, ze kterých lze pozvánku poskládat a následně zaslat přátelům.

logo

A o jaké dárky se vlastně jedná? Vytvořená pozvánka slouží v podstatě jako slevový voucher do kavárny, restaurace či jiného podniku, který má v The Inviter svou nabídku. Pokud tedy chcete někoho někam pozvat, lze toho docílit velice jednoduše. V aplikaci si vyberete, kam chcete danou osobu pozvat, pokud stále váháte, doporučí vám sama aplikace nějaká místa v okolí. Následně vytvoříte první část pozvánky, která přijde zvané osobě na email, nebo přímo do aplikace, pokud ji má také nainstalovanou.

screen322x572 (1) screen322x572 (2)

Následně na mapě vyberete přesnou polohu, ta určuje, kam se má obdarovaný dostavit, aby si svůj dárek vyzvedl. Jakmile dorazí na souřadnice, na které jste dárek umístili, dojde k vygenerování kódu aplikací, který slouží jako potvrzení pro obchodníka a vydání dárku. Současně s tím se zobrazí i druhá část pozvánky, opět se zvolenou fotografií a textem.

Dalším velmi důležitým krokem je samotný výběr dárku, či jeho hodnoty. Na výběr je z několika možností, podle toho, jaké poskytne samotný podnik. Tvůrci aplikace natočili také několik krátkých videí, která podrobněji popisují možnosti aplikace. Níže je první z nich.

„Naším cílem bylo zkombinovat pro uživatele smartphonů již známé a fungující platformy a technologie a nabídnout jim tak přirozené a elegantní řešení, jak jednoduše udělat radost blízkým, se kterými nejsou v každodenním kontaktu. Aplikaci však lze použít v celé řadě běžných situací, kdy člověk chce někomu jinému poslat drobnou pozornost, omluvu za to, že jde pozdě na schůzku, nebo ho jen třeba originálně pozvat na určité místo a zanechat mu tam malý či větší dárek,“ říká Šárka Vávrová, jedna ze čtyř zakladatelů The Inviter. „Ať už chcete pozvat své přátele na kávu za rohem, kde mohou být za pár minut, svého obchodního partnera na steak v jeho oblíbené restauraci na druhé straně světa, nebo poslat svým rodičům pozvánku na dvě sklenky šampaňského k jejich zítřejšímu výročí svatby v jejich oblíbené restauraci přes celou Českou republiku, s aplikací The Inviter to zabere jen pár vteřin.”

screen322x572 (3) screen322x572 (4) screen322x572

Odeslaná pozvánka je platná po dobu jednoho roku a obdarovaný má tím pádem spoustu času na její využití, není v podstatě nijak omezen. V aplikaci jsou dva různé typy provozoven, jedním z nich jsou registrované, které poznáte tak, že jsou označeny ikonou Verified a budou mít konkértní nabídku produktů na svém profilu. U těchto provozoven vybíráte konkrétní produkt či službu a máte již zmíněný rok na to dorazit na místo a vybrat si ji.

U neregistrovaných podniků si aplikace bere data ze sítě FourSquare a místo konkrétních produktů a služeb dostanete na svůj Inviter účet okamžitě tu částku, na kterou vás kamarád pozval.

Aplikace vypadá už na první pohled velice nadějně a Češi, kteří za tímto projektem stojí, rozhodně nehodlají zůstat jen na našem území. Aplikace je natolik univerzální, že by své využití našla i v zahraničí, kde se podniky, stejně jako zde, mohou registrovat se svou vlastní nabídkou. The Inviter pro operační systémy Android a iOS je k dispozici ke stažení v Google Play i v AppStore, a to zcela zdarma.

logo-app Inviter The Inviter Ltd Zdarma ANDROID

logo-app Inviter Developer Zdarma iOS

Zdroj: theinviter.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim