reklama

LG G5 z kovu již začátkem příštího roku?

LG G5 z kovu již začátkem příštího roku?
2015-12-11T10:25:24+02:00
• 11. 12. 2015

Delší dobu můžeme slýchat řeči o tom, že LG chce představit svůj nový top model již v únoru příštího roku, navíc má disponovat kovovými zády. Novinka se má zaměřit na ještě lepší fotoaparát, navíc má disponovat funkcionalitou, kterou předchůdce prošvihl – biometrické zabezpečení.

Podle pověstí z Taiwanu můžeme očekávat 5,6palcový displej s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů). Uživatel by si také mohl volit mezi koženým a kovovým provedením. Nyní už však společnost začala s trochou té kampaně, v níž propaguje kovovou variantu, s níž očividně chce dobýt trh.

lg-g5

Prozatím očekáváme 20-21MPx fotoaparát na zádech a spolu s ním nárůst čočky na 1/2,6 palce. Pro srovnání, model G4 disponuje 16MPx fotoaparátem. Na přední straně by na nás mohl koukat 8MPx fotoaparát, ovšem není jasné, zda LG nebude chtít napodobit dříve představený model V10 s dvěma kamerami na přední straně.

LG G5 tedy konečně získá čtečku otisků prstů, což u předchozích modelů chybělo. Kromě toho by mělo LG G5 získat zabezpečení „iris scanner“ po vzoru modelu Lumia. Pravděpodobně bude zvolen procesor Snapdragon 820, což je rozdílná strategie oproti modelu G4, kde byl zvolen druhý „nejlepší“ chipset od Qualcommu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim