reklama

LeTV Max Pro – ultrasonická čtečka otisku prstů a iris zabezpečení

LeTV Max Pro – ultrasonická čtečka otisku prstů a iris zabezpečení
2015-12-25T08:30:04+02:00
• 25. 12. 2015

Top model společnosti LeTv s názvem Max Pro, jenž byl spatřen v benchmarku AnTuTu začátkem tohoto měsíce, by mohl na trh přijít s ultrasonickou čtečkou otisku prstů, nebo se zabezpečením iris (rozpoznání duhovky), to vše jsou pouze historky z Číny, na jejichž potvrzení se čeká.

le-tv-1 le-tv-2

Zařízení by mohlo být poháněno Snapdragonem 820, mezi jehož hlavní novinky patří i podpora ultrasonické čtečky, dále zde máme 5,5palcový displej s QHD rozlišením (1440 x 2560 pixelů). Doprovázet jej bude 4GB operační paměť a 64GB interní úložiště, 21MPx zadní a 4MPx přední kamera a samozřejmostí je Android v nejnovější verzi 6.0 Marshmallow.

Očekává se, že k představení modelu Max Pro dojde během konference společnosti LeTV, jež je naplánována na 5. ledna během dopoledne v Las Vegas.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim