reklama

Drop In The Cup – nemožná a přeci zábavná hra, jak dostat míček do kelímku

Drop In The Cup – nemožná a přeci zábavná hra, jak dostat míček do kelímku
2015-12-25T08:15:33+02:00
• 25. 12. 2015

Když jsem byl ještě mladý, přibližně 6 let zpět, hrávali jsme spolu s kamarády hru, jejímž smyslem bylo házení pingpongového míčku do kelímku, přičemž po každém úspěšném hodu se přidávaly překážky a různé zapeklité úkoly. Dokázali jsme se tak zabavit doslova na hodiny. Dnes, v době chytrých zařízení, si představíme aplikace, díky níž jsem si připomněl staré časy.

youtu.be-UTbr8edyStk youtu.be-UTbr8edyStk (2) youtu.be-UTbr8edyStk (1)

Neberte mě doslova, samozřejmě že lasery nebo jiné vymoženosti nám tehdy v cestě nestály, nicméně využít stěnu nebo překážku k odražení míčku do kelímku je prostě a jednoduše nutností. Hra má pak pro vás přichystáno mnoho nástrah, jimiž musíte projít, abyste se dostali do další úrovně, v níž se ukrývají další a další překážky. Boj s nimi není jednoduchý, tedy až v trochu vyšších úrovních, řekl bych.

Nebudu vám prozrazovat vše, ale můžete se podívat video níže, v němž vám vývojáři sami ukáží, co vás čeká a nemine. Hra je dostupná zdarma pro Android od verze 2.3.3.

logo-app Drop In The Cup DlaimotionApps Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim