reklama

BudgetBakers nově s podporou českých bank sponzorovaný článek

BudgetBakers nově s podporou českých bank [sponzorovaný článek]
2015-12-25T10:06:53+02:00
• 25. 12. 2015
1

Aplikace Wallet, respektive BudgetBakers, se v posledních letech těší velké oblibě. Její vývojáři však nespí a snaží se maximálně šetřit čas svých uživatelů se správou osobních financí. Mezi největší novinky patří integrace české FIO banky, přičemž další finanční instituce budou následovat.

Integrace umožňuje uživatelům Walletu propojit jejich uživatelský účet s bankovními záznamy. Jejich transakce se tak automaticky nahrají do evidence v aplikaci, která je zařadí do správných kategorií. Propojení je zcela bezpečné – uživatelé použijí token vygenerovaný pro účely integrací v internetbankingu a nepotřebují operovat se žádnými citlivými údaji. V samotné aplikaci jsou veškerá uživatelská data zašifrována a přístup k uživatelskému účtu vyžaduje unikátní jméno a heslo. V mobilní aplikaci je také možné nastavit PIN kód pro spuštění.

android_nohand_final

“Integrace bank uživatelům šetří čas a dává pozor na zaznamenání každé platby za ně. Nechává jim tak víc volného času, který mohou strávit s rodinou nebo využít třeba k rozmýšlení, jak mohou ušetřené peníze vhodně investovat,” říká Jan Muller, tvůrce aplikace a jeden ze zakladatelů společnosti.

Nejde o jediné letošní novinky. Koncem jara vývojáři umožnili i používání androidí aplikace na chytrých hodinkách, v říjnu spustili Wallet pro mobilní operační systém iOS a rozšířili funkce webové verze aplikace o import dat. Wallet poskytuje kromě evidence příjmů a výdajů také snadnou správu půjček a rozpočtů, upload účtenek, grafy, přehledy a možnost sdílení vybraných dat.

Momentálně je hlavním cílem tvůrců umožnit i další integrace včetně zahraničních bank. Chystají se také rozšířit možnosti aplikace pro webové rozhraní a iOS. Dalšími plány do budoucna jsou i propojení se zůstatkovými a transakčními SMS, analýza budoucích výdajů a detailnější možnosti správy rozpočtů.

logo-app Wallet - správa peněz, výdaje, rozpočty, finance BudgetBakers.com Zdarma ANDROID logo-app Wallet - Daily Budget & Profit Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Lucie Budínová

VIP 25. 12. 2015, 11:17

Ano Wallet od BudgetBakers je skvělá aplikace. Mám tam i PIN kód pro spuštění i když mě nikdy nikdo do mobilu neleze, ale člověk nikdy neví.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat