reklama

HTC One X9 se pomalu začíná odkrývat aktualizováno

HTC One X9 se pomalu začíná odkrývat [aktualizováno]
2015-12-17T13:58:05+02:00
• 17. 12. 2015
4

Aktualizováno 17. 12.

Představení novinky známé jako One X9 se zřejmě neúprosně blíží, jelikož se zvětšuje četnost úniků. Tentokrát nám bylo dopřáno detailních fotografií tohoto smartophonu.

onex9-1 onex9-2 onex9-3 onex9-4 onex9-5 onex9-6 onex9-7 onex9-8 onex9-9

Aktualizováno 15. 12.

Už v listopadu jsme se dozvěděli o dalším připravovaném modelu z řady One společnosti HTC, který ponese taktéž číslovku devět. Konkrétně půjde o smartphone One X9 a ačkoliv X v názvu by mohlo evokovat například lepší výbavu, tak z dnešního pohledu se bude jednat spíše o mobil zapadající do střední třídy. Zatím není jasné, kdy dojde k odhalení, ale mezi tím se dostávají na internet další fotografie této připravované novinky.

More-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-released (3) More-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-released (2)

More-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-released (1) More-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-released

Specifikace odpovídají těm, co unikly nedávno. Ve výsledku bude hodně záležet, jak bude nastavena cenová strategie.

Původní článek 10. 11.

Společnost HTC očividně hodlá pokračovat v uvolňování telefonů, které ve svém názvu nesou číslovku 9. Po představených modelech One A9, One E9s nebo One M9e může v nejbližších týdnech od tchajwanského výrobce dorazit zařízení s názvem One X9. Nasvědčuje tomu nejnovější únik v podobě propagačního materiálu, který ještě navíc doplňují informace od čínského zdroje. Pro rozporuplný model One A9 to bude velmi zajímavá konkurence.

One X9

U chystaného zařízení se předpokládá minimálně 5palcový QHD displej poháněný Snapdragonem 820 od Qualcommu či desetijádrovým Helio X20 od MediaTeku. Hardwarová sestava pokračuje 4GB operační pamětí RAM a 64GB úložištěm. Slot na paměťové microSD karty zvládne velikost až 128 GB. Už jen tento kousek specifikací dokazuje to, že One X9 by určitě mohlo zapadnout do nejvyšší třídy chytrých telefonů.

Zatímco vpředu najdete 4megapixelovou kamerku a kvalitní reproduktory BoomSound, zadní část ponese 23megapixelový fotoaparát a baterii o velikosti 3 500 mAh. Softwarovou výbavu může zastoupit systém Android v nejnovější verzi 6.0 Marshmallow skrytý pod známou nadstavbou HTC Sense. Nakonec nezbývá nic jiného než vyhlížet další části do skládačky – např. v TENAA, benchmarku GFXBench.

Zdroje: phoneradar.com, phonearena.com, technobuffalo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Petr Hošek

17. 12. 2015, 17:52

Nevim silně mi to připomíná co se týče foťáku nexus 6p,asi nový trend hrůza…

Jirka Havelka

16. 12. 2015, 8:03

Pěkná střední třída. Asi jsem nějaký ten půl rok prospal, protože bych to skoro přiřadil mezi to nejlepší, co může být.

MartinMach

10. 11. 2015, 10:19

Tak to vypadá na specifikace dnešního high-endového standardu. Takových telefonů je dnes venku už nemálo a spadla jim cena na přijatelnou hodnotu. Takže jak známe trend HTC, napálí to na 24 000 Kč a pak bude zase plakat, že je v červených číslech :D

Ivo Rundt

12. 11. 2015, 9:02

Naprosto souhlasím. A co víc, podle mě schází HTC nějaký koncept, nebo ho aspoň nevidím… Vydávat mobily, které navíc konkurují spíš samy sobě není cesta k úspěchu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat