reklama

Hodinky Gear S2 budou brzy kompatibilní s iOS

Hodinky Gear S2 budou brzy kompatibilní s iOS
2015-12-02T07:50:35+02:00
• 2. 12. 2015

Před nedávnem se na internetu objevily první spekulace ohledně možné kompatibility chytrých hodinek Samsung Gear S2 s telefony od Applu. Nyní jsme se dočkali utvrzení, že se tak opravdu stane a prý již velmi brzy. Samsung totiž vývoj svojí první aplikace na iOS s názvem Gear Manager, která toto spojení umožní, chce co nejvíce urychlit.

Hodinky Gear S2 jsou první hodinky od Samsungu, které podporují také ostatní Android telefony. Tím to ale nekončí a podpora brzy přibude i pro iPhony. Je to zajímavý krok už z toho pohledu, že ještě předchozí model Gear S byl kompatibilní pouze s vybranými, většinou těmi lepšími, modely Samsung. Nyní tak bude konkurovat s Gear S2 i Apple Watch.

Je to rozhodně pozitivní krok, protože tímto může korejská firma jen získat. Hodinky Gear S2 jsou totiž velmi pohledné, nabízejí zajímavý styl ovládání a nejeden majitel iPhonu by si je mohl pořídit. Pokud tedy nedá přednost Apple Watch. Cenově vyjdou přitom ty od Samsungu dle varianty na 8-10 tisíc korun. Oproti tomu nejlevnější hodinky od Applu stojí 399 eur (asi 10,5 tisíce Kč).

Zdroj: cultofandroid.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim