reklama

Android 6.0 pro Xiaomi Mi 4, Mi Note a Mi 3 přichází

Android 6.0 pro Xiaomi Mi 4, Mi Note a Mi 3 přichází
2015-12-28T07:30:23+02:00
• 28. 12. 2015

Mnoho výrobců si nedává příliš naspěch s aktualizacemi na nejnovější verzi systému Android. Neustále však můžeme slýchat o různých zprávách, jejichž obsah zvedne vlastníkům daného výrobce náladu, bohužel se mnohdy ukáže, že se jednalo o tzv. kachnu. Nyní k nám dorazila zpráva, v níž se píše, že by se telefony Mi Note a Mi 4 již brzy mohly dočkat aktualizace, s čímž je prý spojena poslední fáze testování nové verze.

xiaomi-marshammlow

Část oznámení se týká i modelu Mi 3, který by měl též dostat aktualizaci, avšak bez změny prostředí MIUI. Aktualizace s objemem dat o 518 MB tak přinese jen určité změny a verze MIUI zůstane na číslovce 7.

Bylo by též dobré zmínit, že aktualizace může být stále beta verzí, tudíž nějaké chybičky se uživatel stále dočká. Uvedená nové verze MIUI se očekává až za pár měsíců. To je vskutku špatná zpráva, avšak můžeme doufat, že prodleva znamená pouze vylepšení všeho, na co by si snad uživatelé mohli stěžovat.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat