reklama

Zahrejte si Star Wars: Knights of the Old Republic Android a iOS

Zahrejte si Star Wars: Knights of the Old Republic [Android a iOS]
2015-11-08T11:00:08+02:00
• 8. 11. 2015

Série Star Wars se stala legendou a je snad nemožné, aby ji někdo neznal. S příchodem dalšího filmového snímku do kin se začínají vynořovat různé aplikace a hry.

unnamed_result

Jednou z takových her je i Star Wars: Knights of the Old Republic. V této RPG hře budete stát po celou dobu za svým hrdinou, kterého můžete různě vylepšovat. Celkem je na výběr celkem 9 hrdinů. Během hraní se můžete naučit přes 40 různých útoků. Ve hře je 8 světů s různými nepřáteli.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Prostředí pro ovládání je přizpůsobeno tak, aby bylo pohodlné na dotykových obrazovkách. Ovládat hru však můžete i pomocí gamepadu, které hra podporuje. Hra si vás bude snažit udržet i díky úkolům, protože jejich splnění vám dá XP body na profil hráče Google Play Games.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Star Wars: Knights of the Old Republic je ke stažení pro operační systém Android a iOS. Cena hry je poněkud vyšší a zaplatíte celkem 295 Kč.

logo-app Knights of the Old Republic™ Aspyr Media, Inc. 4,99 US$ ANDROID logo-app Star Wars®: Knights of the Old Republic™ Developer 295 Kč iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim