reklama

Seriál Futurama se vrací jako hra

Seriál Futurama se vrací jako hra
2015-11-25T07:50:31+02:00
• 25. 11. 2015
4

Kdo by neznal rodinu Simpsonových, kteří jsou na našich obrazovkách více než 20 let. Během let se k nám dostal seriál Futurama, který nasbíral velkou část fanoušků, samozřejmě získal i své odpůrce. Nicméně poté, co seriál skončil, se pomalu začala budovat základna fanoušků a nyní, po vzoru dalších seriálů, by i Futurama měla dostat vlastní hru.

futurama-blog

Hra ponese název Futurama: Game of Drones a vyšle vás, myšleno hráče, společně s posádkou Planet Express na doručení zásilek, bohužel vládne nevraživost mezi Planet Express a konkurenční MomCo. Připletete se tak do určitého druhu války, v níž musíte jednoduše přežít.

Ale nemyslete si, že půjde o akční střílečku nebo cosi podobného. Během hry budete soupeřit ve hrách, kde se skládají kostičky a různé předměty. Tudíž se bude jednat i o trochu logičtější herní titul. Ocitnete se tak v prostředí vesmíru ze seriálu Futurama, hráči se mohou připojit jako drony.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Martin Novotný

25. 11. 2015, 7:52
Android aplikace

nebylo by spatne napsat,kdy to vyjde,nebo zda už vyšla….. zda je free či ne ,atd….. článek o ničem..

souhlasím

Ján Valkovič

VIP 25. 11. 2015, 14:01
Android aplikace

V pôvodnom blogu vývojára tieto informácie nie sú http://blog.wooga.com/post/133788300823/futurama

Pavel Mareš

25. 11. 2015, 16:52
Android aplikace

Omlouvám se, bohužel tyto informace nejsou zatím veřejné, nevíme je, ale jakmile se něco z toho dostane ven, budeme vás informovat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim