reklama

Samsung Galaxy On – nová řada startuje v Indii

Samsung Galaxy On – nová řada startuje v Indii
2015-11-04T07:45:35+01:00
• 4. 11. 2015

Samsung se odhodlal a uvedl do svých řad jednu novou, jejíž název zní On. Do této řady dnes přibývají dva nové modely – Galaxy On5 a On7, jež byly představeny minulý týden v Číně. Nyní však technologický gigant škádlí a míní nové produkty začít prodávat v Indii. V krátkém tweetu Samsung Mobile taktéž uvedl, že cesta novinek do Indie započne již třetího listopadu.

samsung-galaxy-on5-galaxy-on7

Samozřejmě se na světlo světa dostaly i specifikace obou řízení. Galaxy On5 nabídne 5palcový displej s HD rozlišením, zatímco model On7 disponuje 5,5palcovým displejem, rozlišení však bylo zachováno. Oba modely jsou poháněny procesorem Exynos 3475 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,3 GHz a operační paměť s kapacitou 1,5 GB. Interní úložiště též není žádný zázrak, uživateli je nabídnuto pouze 8 GB s možností si rozšířit úložiště pomocí microSD karty.

Oba mají taktéž stejný 5MPx přední fotoaparát, avšak tím zadním se již liší – Galaxy On5 má 8 MPx a On7  13 MPx, Podpora LTE sítí, konkrétně standardu FDD, je samozřejmostí a nakonec nám už zbývá jen velikost baterie. U modelu On5 činí velikost 2 600 mAh, u většího sourozence je to 3 000 mAh.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim