reklama

OnePlus – plány na fitness tracker odloženy měsíc před oficiálním odhalením

OnePlus – plány na fitness tracker odloženy měsíc před oficiálním odhalením
2015-11-04T07:30:39+02:00
• 4. 11. 2015

Spoluzakladatel společnosti OnePlus, Carl Pei, přispěl velmi zajímavou zprávou do světa novinek, konkrétně portálu Tech Radar. Ona totiž firma „Never Settle“ měla ve vývoji fitness tracker, ale bohužel se koncept spojený i s bezdrátovým reproduktorem trochu neshoduje s představami inženýrů společnosti OnePlus, díky čemuž došlo k pozastavení projektu.

OnePlus_One_camera

Proč tedy vlastně společnost OnePlus couvla? Prý svůj fitness tracker a bezdrátový reproduktor chtějí přenechat těm, kteří jsou toho již znalí a sama společnost se hodlá více zaměřit na své mobilní telefony, kde se chce ujistit, že do světa pouští opravdu jen dobré produkty.

V dohledné budoucnosti tak nemusíme očekávat žádné extra zázraky, tedy alespoň co se týká nositelných zařízení. Momentálně tak můžeme sledovat představení nového modelu a jeho prodejnost či spokojenost uživatelů. Carl také slíbil, že do konce roku bude možnost využít lepší zákaznický servis na oficiálním webu.

Je to velmi divné chování a můžeme tak očekávat prakticky jen jedné – náramek prostě není dostatečný, aby předčil konkurenci, tudíž se firma bude rozhlížet po lepších výsledcích z mobilního odvětví.

Zdroj: androidbeat.com

 

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim