reklama

OPPO Find 9 – zdržení kvůli čekaní na Snapdragon 820

OPPO Find 9 – zdržení kvůli čekaní na Snapdragon 820
2015-11-02T09:45:08+02:00
• 2. 11. 2015
1

OPPO Find 9 lze zařadit do seznamu top modelů, jež budou disponovat nejnovějším procesorem Snapdragon 820. Na zmíněný seznam můžeme zahrnout LeTV Max 2 či Xiaomo Mi 5. Ostatní výrobci, jako Samsung, LG nebo HTC, zatím taktéž vyčkávají na příchod nové čipové sady. Dobrou zprávou snad může být tvrzení Qualcommu, že nový Snapdragon 820 netrpí stejným problémem, jako jeho předchůdce.

f9

Zatím neznáme příliš mnoho informací o modelu OPPO Find 9, snad tedy kromě toho, že následuje předchozí verzi Find 7. Nové informace však naznačují možnou přítomnost Snapdragonu 820, jak je zmíněno výše. Tím pádem očekáváme podporu QHD rozlišení (1440 x 2560 pixelů) s velkým displejem, jenž bude mít pravděpodobně po stranách velmi úzké rámečky. S novým procesorem by se mohla dostavit i sonická čtečka otisku prstů, stejně jako Quick Charge nejnovější verze a velmi kvalitní zadní kamera.

Zatím není možné dělat absolutně nic, kromě čekání na vydání, výrobu a prodej nového Snapdragonu 820, na něhož čeká nejeden top model, či dokonce společnost. Je celkem jisté, že mnozí fanoušci předchozího modelu (Find 7) budou mít zájem o novinku, nicméně, jak velký tento zájem bude, není jasné. Bohužel tak musíme ještě nějakou chvilku vydržet, než se dozvíme všechny důležité informace o modelu Fin 9 a než si budeme moci zodpovědět otázku ohledně přehřívání nového SoC.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Petr Hošek

2. 11. 2015, 19:27
Android aplikace

Xiaomi ne xiaomo… Aspoň to dobre pište.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim