reklama

Nabi Compete – barevný wearables pro děti

Nabi Compete – barevný wearables pro děti
2015-11-13T10:00:06+02:00
• 13. 11. 2015

Stále většina uživatelů upřednostňuje fitness trackery před chytrými hodinkami, a to nejen díky citelně delší výdrži baterie. Ostatně zařízení označovaná jako wearables se postupně stávají doplňkem každého uživatele a společnost Fuhu opět nezapomíná na ty nejmladší. Americký výrobce rozšiřuje svoji nabídku o chytrý náramek s názvem Compete, který spadá pod značkou Nabi stejně jako celá řada tabletů pro dětské osazenstvo.

Screenshot_12

Nabi Compete umí v základu to, co převážná část obdobných zařízení. Součástí balení jsou dva náramky, takže rodiče předejdou sourozeneckému přetahování. Děti si mohou měřit ušlé kroky, data posbíraná za celý den zobrazit v mobilní aplikaci a také v neposlední řadě porovnat konečné výsledky. Aplikace dostupná pro Android s iOS by měla dětem dát jasnější představu o množství kalorií, které spalují či naopak přibírají jednotlivými jídly.

Screenshot_13

Dále obsahuje dětskou sociální síť Nabi Connect nebo bodový systém, kde je dítě odměňováno za různé činnosti a následně lze nasbírané body proměnit za virtuální zvíře a pro něj potřebné jídlo. Samotná synchronizace probíhá přes funkci Bluetooth. Náramky jsou dostupné ve vícero barevných provedení a celý komplet koupíte za líbivých 39,99 dolarů (tj. cca 1 004 Kč bez daně).

Screenshot_11

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim