reklama

Huawei Honor 5X Plus prošel přes GFXBench

Huawei Honor 5X Plus prošel přes GFXBench
2015-11-30T09:15:34+02:00
• 30. 11. 2015

Ještě poměrně čerstvý Redmi Note 3 od Xiaomi by se již v brzké době mohl dočkat přímého konkurenta od společnosti Huawei. Grafický benchmark GFXBench totiž odhaluje neznámý telefon nesoucí označení ABC-UL00, který za spekulovanou cenu rozhodně bude mít co nabídnout. Čínský výrobce připravované zařízení zřejmě zařadí do modelové řady Honor, kde jej v konečném výsledku nalezneme pod názvem 5X Plus.

huawei-logo

V jeho čele zaujímá místo 5,2palcový displej s Full HD rozlišením. Uvnitř převezme kontrolu osmijádrový procesor Kirin 935 po boku grafického čipu Mali-T628 MP4, 3GB operační paměti RAM a 64GB úložiště. Navíc v souvislosti s vnitřní pamětí se hovoří o tom, že bude na výběr hned z několika velikostí. Dále v zadní části lze vyhlížet 13megapixelový fotoaparát, zatímco displej doplní 8megapixelová kamerka.

Mezi zbývající prvky výbavy můžeme zařadit technologii NFC, podporu sítí 4. generace, snímač otisků prstů, funkci Wi-Fi nebo Bluetooth. Nakonec zbývá dodat očekávanou prodejní cenu, která se má pohybovat okolo 899 jüanů (tj. cca 3 589 Kč bez daně). Každopádně silná komunita podrží Xiaomi opět na koni, ačkoliv jakýkoliv rival je posune při vývoji o další krok kupředu.

Huawei Honor 5X Plus

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim