reklama

Firewall pro každý Android bez práv ROOT Android

Firewall pro každý Android bez práv ROOT [Android]
2015-11-17T08:55:17+02:00
• 17. 11. 2015

Chytrá zařízení mají velmi mnoho citlivých dat, škodlivé aplikace mohou tato data zneužít a odesílat je na internet. Jestliže chcete nějaké aplikaci zamezit přístup na internet z jakéhokoliv důvodu, pak musíte vyzkoušet novou aplikaci s kořeny na XDA fóru.

unnamed (2)_result

Aplikace NetGuard jako jediná dokáže zamezit přístupu na internet, aniž byste potřebovali přístupová práva ROOT. Jedná se o velmi podařenou aplikaci s velmi intuitivním prostředím pro ovládání. Ve sloupci vidíte seznam aplikací a vedle ikonku dvou typů připojení. Při klepnutí na danou aplikaci můžete zakázat například pouze přístup přes mobilní internet a ponechat pouze Wi-Fi, samozřejmě to jde i opačně. Velkou výhodou NetGuard je fakt, že je vše zcela zdarma.

Autoři si také zaslouží pochvalu za Material design a hezky vyladěné barvy, které celou aplikaci dělají příjemnějším při konfiguraci. Jako bonus jde navíc zablokovat i přístup některých systémových aplikací.

unnamed_result unnamed (1)_result

NetGuard je dostupná pro operační systém Android.

logo-app NetGuard - no-root firewall Marcel Bokhorst Zdarma ANDROID

Zdroj: forum.xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat