reklama

Prodejní automat fotící selfie, v Japonsku je prostě možné vše zajímavost

Prodejní automat fotící selfie, v Japonsku je prostě možné vše [zajímavost]
2015-10-21T07:45:00+01:00
• 21. 10. 2015
4

Ze země vycházejícího slunce dennodenně slýcháváme o různých nových výdobytcích, které zkrášlují náš obvyklý zažitý režim, ač k nám z těchto produktů dorazí jen velmi malá část. Poměrně nedávno jsme vás informovali o tom, že selfie jsou vražednější než žraloci, alespoň tedy v tomto roce.

japan-vending-machine-selfie

Dnes se dozvídáme o novém prodejním automatu, jehož druhotnou funkcí je i focení selfie pro nakupující. Následně vyfocené snímky jsou sdíleny skrze Line chat, což se stalo očividně velkým hitem. Samozřejmě své selfie uvidíte na velkém LCD monitoru, jenž je součástí onoho automatu.

Japonsko se zdá býti zemí neomezených možností, kde si na zastávce můžete nakoupit jídlo skrze QR kódy a nyní se nechat vyfotit při nákupu oblíbeného chlazeného nápoje. Pokud se vám také líbí nápad popíjení před automatem, jenž vás fotí a rozesílá následně snímky mezi ostatní, budu vás muset zklamat.

Pravděpodobně tento přežitek u nás neuvidíme, ačkoliv bych si dokázal představit určitou věkovou kategorii, díky níž by se nově stály fronty na automat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Martin Flegr

21. 10. 2015, 7:52
Android aplikace

Pavle, četl jste někdy definici selfie? Není podle Vás náhodnou i fotka z radaru selfie?

Pavel Mareš

21. 10. 2015, 8:02
Android aplikace

Selfie – focení sama sebe. Pokud si vezemete radar a vyfotíte se s ním, technicky by se mělo jednat o selfie. V tomto případě tuto funkci převzal automat, nicméně pochybuji, že vzít jej ladně do ruky by bylo jednoduché.

Martin Flegr

21. 10. 2015, 8:07
Android aplikace

„A selfie is a self-portrait photograph, typically taken with a digital camera or camera phoneheld in the hand or supported by a selfie stick. „

V tom případě mi na úřadě neudělali potřebnou pasovou fotku ale prachobyčejný selfie :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim