reklama

Huawei P9 – duální kamera na zádech?

Huawei P9 – duální kamera na zádech?
2015-10-05T07:45:49+01:00
• 5. 10. 2015

Vlajková loď společnosti Huawei prošla oproti svému předchůdci mnohými změnami, jež si uživatelé pochvalují. Nyní se šíří snímek, z něhož můžeme vypozorovat možný další vývoj, ještě nepředstaveného, nového top modelu od zmíněného výrobce – Huawei P9. Zaprvé si můžeme všimnout možné kamery navíc a dvou verzí samotného telefonu.

main

První na snímku si všimnete přidaného otvoru vedle kamery, jenž je totožný. To může znamenat, že asijský výrobce plánuje přijít na trh s funkcí duální kamery, bohužel zatím není známá jakákoliv dodatečná informace, která by tuto teorii byť jen potvrzovala. Samozřejmostí je pak snad použití laserového zaměřování, což se těší velké oblibě u výrobců.

Nicméně důležitou novinkou může být i nápis LTE a DELUX. Opět můžeme jen hádat, co to vlastně bude znamenat, ale technicky vzato, se možná uživatelé dočkají dvou verzí nové vlajkové lodi. Bohužel rozdíl mezi těmito verzemi není znám a opět si musíme určitou dobu počkat, než se dozvíme více.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim