reklama

Google Fotky pro iOS – označení lidí na fotce, sdílení animace a opravy chyb

Google Fotky pro iOS – označení lidí na fotce, sdílení animace a opravy chyb
2015-10-05T07:30:38+01:00
• 5. 10. 2015
1

Google Fotky pro operační systém iOS dostávají aktualizaci, nejnovější verze má číslo 1.4 a přináší s sebou omezenou možnost označování lidí na pořízených fotografiích, sdílení animace mezi přáteli a samozřejmě zlepšení výkonu či opravy chyb.

Google-Photos-app-for-iOS-receives-an-update Google-Photos-app-for-iOS-receives-an-update (4) Google-Photos-app-for-iOS-receives-an-update (3) Google-Photos-app-for-iOS-receives-an-update (2)

Bohužel mám také špatnou zprávu, a ne jednu. Možnost označovat uživatele na fotografiích je tedy omezená, zatím však pouze zemí, kde uživatel žije. Zatím je tato funkce povolena pouze pro občany USA. Nicméně poté, co je označíte, už můžete například vyhledávat fáze jako „Fred at the park in Cleveland“.

Animace lze sdílet pomocí jiných služeb – WhatsApp a Facebook Messeger. Další nešťastnou zprávou je, že aplikace stále nepodporuje Chromecast, jehož podporu Google přislíbil už před delší dobou. Už nám zbývá pouze vylepšení samotné aplikace, mám na mysli rychlejší otevírání, zmenšení potřebného výkonu a nakonec opravy chyb.

logo-app Google Photos Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

JanDovrtel

5. 10. 2015, 13:57

rozpoznavani obliceju se da zapnout tak ze si stahnete tento programek https://www.tunnelbear.com/ ktery vam udela tunel do US a v nastaveni fotek se vam objevi moznost zapnuti rozpoznavani obliceju, kdyz programek vypnete a prepnete se zpet na ceskou IP uz to v nastaveni zustane a oblyceje se vam budou rozpoznavat..

Nebyla tam jeste nahodou jedna novinka v podobe party alb?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim