reklama

Zvyšujeme produktivitu zablokováním rušivých aplikací

Zvyšujeme produktivitu zablokováním rušivých aplikací
2015-09-30T07:45:25+01:00
• 30. 9. 2015

Často se stává, že potřebujete pracovat, ale neustále vám zvoní telefon a ruší vás? Pak byste měli vyzkoušet aplikace ClearLock, která vás otravných oznámení zbaví.

unnamed (3)_result

ClearLock vám umožňuje chytře vybrat aplikace, jež budou mít zakázány jakkoliv rozezvonit váš telefon. Aplikace je propracovaná a dává svým uživatelům pokročilé možnosti v podobě nastavení různých intervalů blokování. Pokud si uděláte seznam blokovaných aplikací například na 30 minut, pak tyto aplikace nespustíte ani vy samotní. Při zkoušce zapnutí dojde k okamžitému vypnutí, což má za úkol ClearLock. Při prvotním otevření je nutné povolení ClearLocku v systému jako správce, aby mohla aplikace pracovat správně a dokázala další aplikace ukončovat. Orientace v aplikaci je velmi jednoduchá a na první pohled budete okamžitě vědět, co máte vlastně dělat.

unnamed_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

ClearLock je dostupný pro operační systém Android.

logo-app ClearLock: block distractions! ClearFocus Team Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim