reklama

ZombieBolt – zachraňte si svého zombíka

ZombieBolt – zachraňte si svého zombíka
2015-09-24T09:45:35+01:00
• 24. 9. 2015

Postřehových, odpočinkových a pěkně zpracovaných her není mnoho. I proto jsem se rozhodl vám představit jednu velmi jednoduchou hru, která by se mohla líbit mnoha uživatelům, nehledě na věkovou kategorii. Hra se nazývá ZobmieBolt a cílem je zachránit svou postavu zombíka, za něhož hrajete, před všemi nebezpečenstvími.

Pokud si přehrajete video výše, jistě víte, co vás čeká. Nicméně to trochu rozvedu. Jedná se o velmi jednoduchou postřehovou hru, díky které si můžete odpočinout a dát oddech svým mozkovým závitům, které jistě velmi často roztáčíte kvůli náročným činnostem.

Vaše postava je klasický dospívající zombie teenager a vy jej musíte zachránit před překážkami, které se před vámi vynoří velmi rychle a mnohdy nečekaně. Občas tedy na něj padají cihly, kamení nebo se z nebe vynoří blesk a pak už se šance přežití rovná skoro nule. Musíte být velmi ostražití a připravení ihned zareagovat.

Velmi pěkné zpracování je v podstatě bonus, bez kterého by možná hra nebyla až tak dobrá. Ovládání funguje skvěle a není s ním problém. Ačkoliv místo tapání prstem na obrazovku pro posunutí postavy doprava či doleva, bych dal přednost táhnutí na určité místo.

logo-app ZombieBolt SN Mobile Technology Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim