reklama

DevFest 2015 – největší vývojářský festival v ČR míří do Ostravy

DevFest 2015 – největší vývojářský festival v ČR míří do Ostravy
2015-09-24T07:30:15+01:00
• 24. 9. 2015

Největší vývojářský festival v České republice se blíží. Samozřejmě myslíme DevFest, kde se setkají vývojáři a nadšenci do moderních technologií. Tentokrát došlo k velké změně, jelikož centrum dění se přesunulo přímo do Ostravy. Právě v tomto městě se uskuteční DevFest již 21. listopadu.

background-1

Bude pro vás připraven bohatý program přednášek, workshopů a hlavně zábavy. Rezervujte si celý den a přijďte do auly Vysoké školy báňské.

Kdo tuto akci od vývojářů pro vývojáře ještě nezná, tak věřte, že ti nejlepší speakeři nejen z Česka se shromáždí na jednom místě, aby vám mohli předat své nejlepší zkušenosti s vývojem nebo businessem. Kromě toho bude na místě mnoho překvapení a doprovodný program. Tato celodenní akce pořádána neziskovou organizací GUG.cz ve spolupráci s Googlem je zdarma pro registrované návštěvníky.

android_pozadi2

Podrobnosti budou postupně přibývat na oficiálních stránkách www.devfest.cz, přičemž budete informováni i prostřednictvím Dotekománie.cz.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim