reklama

Porovnání výdrže top modelu Samsung Galaxy S6 EDGE+

Porovnání výdrže top modelu Samsung Galaxy S6 EDGE+
2015-09-09T09:00:02+01:00
• 9. 9. 2015
1

Samsung se svými posledními vlajkovými loděmi udělal jeden zásadní krok, došlo k odstranění možnosti výměny baterie a také byla odebrána možnost využívat paměťové karty microSD pro rozšíření úložiště. Bohužel se příliš nevydařila optimalizace a výdrž zařízení je přinejmenším špatná.

gsmarena_001

Na obrázcích níže můžete vidět, jak si Samsung Galaxy S6 EDGE+ vedl proti svým hlavním konkurentům. Celková kapacita baterie Edge+ je 3 000 mAh hodin, ale největším žroutem energie je samozřejmě super 5,7palcový Amoled displej s Quad HD rozlišením. Prvním testem výdrže bylo vyzkoušení při volání. Telefon se umístil na 3. místě za Lenovem Vibe Z2 Pro a Huawei Ascend Mate2 4G.

1

V dalším kole ověření výdrže bylo testováno procházení webu. Zde se Edge+ umístil v polovině, což není chvályhodné při takto vysoké cenovce zařízení.

2

V posledním testu se nechávalo na zařízení přehrávat video, zde Edge+ znovu neoslnil a umístil se i za mnohem levnějším modelem LG G Flex.

3

O tom, zdali by vám takováto výdrž stačila, můžete jen polemizovat. Rozhodně by vám výdrž nestačila, pokud se do telefonu koukáte často a využíváte jej naplno. Jak si zařízení vedlo celkově, si budete moci přečíst v naší recenzi, kterou pro vás připravuje nadějný redaktor David Pilař.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Šárek

9. 9. 2015, 13:00
Android aplikace

Škoda ze v grafu nejsou zahrnuty i ostatní s6

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim