reklama

Perfektní novinka Ping Pong pro Android a iOS

Perfektní novinka Ping Pong pro Android a iOS
2015-09-09T08:30:48+01:00
• 9. 9. 2015

Máte rádi sportovní hry? Pokud ano, mohla by se vám zalíbit úplná novinka jménem Power Ping Pong, jak jste již z názvu pochopili, jedná se o tzv. stolní tenis.

unnamed (4)_result

Power Ping Pong přináší velmi vydařenou grafiku a zcela nové herní zážitky. Doposud se v obchodech s aplikacemi nenacházel žádný příliš originální Ping Pong, což o této hře neplatí. S Power Ping Pong se stanete profesionálním hráčem a vaším úkolem nebude samozřejmě nic jiného než svého protivníka porazit.

unnamed_result unnamed (3)_result

Vašimi protivníky nebudou obyčejní lidé, zahrajete si proti několika protihráčům, jako je například panda. Ve hře si lze zahrát i multiplayer proti svým přátelům a ukázat tak, kdo je lepší. Pokud vás obyčejná hra přestane bavit, můžete vyzkoušet mód arkády. Většinu hráčů potěší i přítomnost multiplayeru přes internet. Samozřejmě si můžete hru ulehčit různými bonusy v podobě míčku s bombou, který je automaticky vítězný.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra Power Ping Pong vyšla v uplynulých dnech pro operační systém Android a iOS. Koupit si ji můžete za 128 Kč.

logo-app Power Ping Pong CHILLINGO 127,99 Kč ANDROID logo-app Power Ping Pong Developer 4,99 eur iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim