reklama

Scanbot | PDF Skener – oskenuj, uchovej i sdílej

Scanbot | PDF Skener – oskenuj, uchovej i sdílej
2015-09-15T12:35:01+01:00
• 15. 9. 2015

Bohužel či bohudík se i v dnešní době stále používají papírové dokumenty, jejichž snad jediným cílem je dělat nepořádek a v tu nejdůležitější chvíli hrát na schovávanou. Dnes vám představím aplikaci, díky níž si ze svého papírového chaosu uděláte řádně složený a založený seznam dokumentů.

Scanbot je aplikace s velmi příjemným prostředím Material designu, která vám pomáhá při hledání informací, ve vámi nafocených dokumentech. Kupodivu focení je chytré a snaží se zachytit jen tu část s dokumentem, avšak potřebuje mít téměř úžasně stabilní ruce, jinak u této samotné operace strávíte delší čas. Poté už si dokument můžete editovat, například zvýraznit důležité informace apod.

Následně jej můžete sdílet, nahrát na server, kde vám program vyhodnotí text na obrázku, díky čemuž můžete poté v dokumentech hledat za pomoci vyhledávání v aplikaci samotné. Musím uznat, že text to přečte poměrně dobře, akorát jsem si všiml, že u již trochu zdeformovaných dokumentů, funkce trochu pokulhává. Například se uložila jen část emailu a z čísla osm se stala trojka.

sb-1 sb-2 sb-3 sb-4 sb-5

Ačkoliv má samozřejmě aplikace svoje chybky, tak celková funkčnost s možností sdílet si dokumenty třeba do Google Disku je fajn. Samozřejmě to, kam si nasdílíte dokumenty, je už vaše volba a na výběr toho není málo. Co se týká designu, není co vytknout. I když je aplikace zdarma, můžete si zakoupit plnou verzi. Ovšem pro ty, kteří chtějí, je zde varianta reklam, díky čemuž dostanete plnou verzi taktéž.

Aplikace je dostupná pro Android, iOS a můžete si ji stáhnout i skrze Amazon.

logo-app Scanbot | PDF Skener doo GmbH Zdarma ANDROID logo-app Scanner for Document, Send Fax Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim