Smart Meetup 6 – grafika, styl a spousta technologií

Smart Meetup 6 – grafika, styl a spousta technologií
2015-09-15T12:00:42+02:00
• 15. 9. 2015

S podzimem se přiblížil již šestý Smart Meetup, na kterém opakovaně uvidíme zajímavé přednášky a ještě zajímavější zařízení.

Smart_meetup_tv

První přednáška bude o využití chytrých zdí, ještě chytřejších fixek. Bude zmíněno jejich reálné využití a uplatnění v dnešním technologickém světě. Přednášku bude prezentovat Daniela Pásková ze společnosti Chytrá zeď.

Chytra_zed

O druhou přednášku se postará Matěj Habarta – UI designér společnosti Mautilus. Matěj vytáhne ze svého deníčku specialitky o navrhování Android aplikací, neboť na „detailech“ přeci záleží. V neposlední řadě Filip Koubek ze společnosti Moutionhouse ukáže, jak rozhýbat grafiku a tím i naše emoce.

smart_meetup-1

V části poslední, však neméně důležité, bude možnost si popovídat o novinkách v technologickém světě s lidmi podobných koníčků. Reálně bude možné si vyzkoušet všechny představené novinky, ale také Apple Watch, Google Glass a další zařízení od nového partnera, kterým je Samsung.

Screenshot (11)

Smart Meetup je dvouměsíční setkání fanoušků technologií. Na každém setkání se organizátoři snaží posunout o úroveň výše a prozatím se jim to daří. První část je vždy věnovaná přednáškám. Druhá diskusi nad prezentovanými novinkami. Taktéž máte možnost se setkat se zajímavými lidmi, případně získat práci u společnosti Mautilus.

Akce se koná v úterý 29. září 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno), přednášková místnost 319. Je nutné se registrovat, kapacita je omezena a rychle plněna.

Buďte o všem informovaní jako první a staňte se fanoušky na Facebooku události nebo sledujte webovky Smart Meetupu www.smartmeetup.cz.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Profesionální kouč a lektor se zájmem o produktivitu a technologické novinky. www.tomasrygl.cz

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat