Runtastic představuje chytré hodinky Moment

Runtastic představuje chytré hodinky Moment
2015-09-07T07:30:28+02:00
• 7. 9. 2015

Pokud jste fanoušci aktivního života, tak jste možná již někdy slyšeli o společnosti Runtastic. Tato společnost se pyšní svými aplikacemi pro měření aktivity. Z názvu společnosti sice lze uvodit to, že se zaměřuje pouze na běh, skutečnost je ale jiná. Nalezneme aplikace i pro měření jízdy na kole nebo třeba kliků. A tato společnost se nyní rozhodla jít také na trh s chytrými hodinkami řady Moment.

runtastic-moment-yoga

Pokud však očekáváte, že hodinky budou disponovat nejnovějšími technologiemi, jako je dotykový displej, výkonný procesor, tak vás zklameme. Jedná se prakticky o běžné analogové hodinky, které však navíc umožňují měřit vaši fyzickou aktivitu. Všechny informace o ušlých krocích, spálených kaloriích nebo údaje o spánku se pomocí Bluetooth technologie odesílají a párují přímo s Runtastic aplikacemi. Hodinky navíc obsahují malý LED ukazatel, pomocí kterého můžete zjistit, kdy dosáhnete svých každodenních cílů.

Výhodou využití tradičních komponent je zajisté dlouhá výdrž na jedno nabití. Výrobce udává až 6 měsíců. Hodinky pak využívají klasickou baterii do analogových hodinek. Hodinky nicméně neobsahují senzor srdečního tepu, což je jistě škoda. Na druhou stranu, majitelé se nebudou muset obávat potápění, protože všechny modely jsou vodotěsné až do 100 metrů. Nechybí ani upozornění pomocí vibrací.
Runtastic-Moment-Smarwatches-Specs

Runtastic celkem představil 4 typy hodinek. Funkce hodinek jsou však více méně totožné. Hodinky se liší především svou velikostí a řemínkem. Nejdražší modely, tj. Runtastic Moment Elite a Runtastic Moment Classic, startují s cenovkou na 199 eur (~5 379 Kč).

Zdroj: runtastic.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat