reklama

Motorola Bounce se ukáže jako Moto X Force

Motorola Bounce se ukáže jako Moto X Force
2015-09-07T07:10:46+01:00
• 7. 9. 2015

Podle nejnovějších spekulací z Twitter účtu Upleaks společnost Motorola pod vedením Lenova plánuje nový telefon do nejvyššího patra ve své nabídce. První spekulace hovořily o modelu s názvem Bounce, ale poslední informace k němu přiřazují konečný název Moto X Force. Kromě možných specifikacích již stihl uniknout také snímek. Jeho autentičnost bohužel nelze ověřit, tudíž musíme dále vyčkat na další zprávy.

Motorola Moto X Force (2) Motorola Moto X Force (1)

Motorola Moto X Force by měla nabídnout 5,43palcový displej s QHD displejem. Přesněji se můžeme přiklánět k úhlopříčce 5,5 palce. Pohonnou jednotku bude tvořit 64bitový procesor Snapdragon 810 od Qualcommu s osmi jádry, grafický čip Adreno 430 a 3GB operační paměť RAM. Uložiště pojme 32 nebo 64 GB v závislosti na vybrané variantě. Celkovou výdrž dostane pod kontrolu 3 760mAh baterie.

Fotografie zachytíte 21megapixelovým senzorem fotoaparátu, který ještě navíc doplní přisvětlovací LED dioda. Kartami může výrazněji zamíchat očekávaná certifikace MIL-STD (United States Military Standard). I když přinese vyšší odolnost, tak pravděpodobně na účet hmotnosti či rozměrů konstrukce. Ovšem není znám konkrétní stupeň odolnosti. Zda se dočkáme jen odolnosti vůči stříkající vodě, nebo půjde o nejvyšší stupeň zahrnující odolnost vůči prachu a vodě, ukážou až další informace.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim