reklama

Nová verze Chromecastu přinese zájímavé novinky

Nová verze Chromecastu přinese zájímavé novinky
2015-09-26T09:00:56+01:00
• 26. 9. 2015

Pokud nepatříte mezi uživatele s velkým přehledem o dění na poli s mobilními vecičkami, pak byste se určitě měli alespoň trochu kouknout na zařízení jménem Chromecast. Díky němu si do televize můžete pohodlně odesílat multimediální obsah, aniž byste potřebovali jakýkoliv kabel.

chromecast (2)-1200-80

Původní verze si získala velkou oblibu a za svou existenci se ji prodaly milióny kusů. Nyní jsme se dočkali zpráv o tom, že se chystá nová verze, která přinese mnoho zásadních změn.

chromecast

V nové verzi Chromecastu se očekává výrazné vylepšení Wi-Fi. Nynější podporuje Wi-Fi v pásmu 802.11 a/b/g/n, nově bude přítomna podpora ac, prozatím však tato informace není potvrzena. Další novinkou je podpora funkce BackDrop. S touto funkcí si budete moci vybrat album ze sociální sítě Google+, které se bude přehrávat na obrazovce vaši TV, když zrovna nic neodesíláte. Dá se tomu říkat zjednodušeně takový spořič displeje s fotkami. Nově přibude možnost připojit k Chromecastu audio kabel a vysílat tak hudbu do TV bez nutnosti připojení k Wi-Fi. Taktéž se dočkáme podpory populární služby Spotify.

unnamed

V současné chvíli se také ukazuje, že by mohlo dojít na představení dvou verzí, přičemž jedna by měla lákat především sníženou cenou. K uvedení vy mělo dojít ve stejný den, kdy budou představeny nové Nexusy.

Zdroj: pcworld.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim