reklama

FIFA 16 – Nejnovější díl fotbalu vyšel pro iOS a Android

FIFA 16 – Nejnovější díl fotbalu vyšel pro iOS a Android
2015-09-26T14:33:05+01:00
• 26. 9. 2015
4

Jestliže patříte mezi  fanoušky fotbalu, určitě jste si někdy zahráli hru FIFA, která patří mezi ty nejlepší. Loni jsme se dočkali FIFA 15 pro mobilní zařízení, která byla docela dobrá. Nyní zde máme pokračování s označením FIFA 16, jež vyšla před pár dny.

FIFA-16-Messi

V novém dile jsme se dočkali změn v podobě aktualizací soupisek, došlo i k vylepšení ovládání a hratelnosti celkově. FIFA 16 běží na novém enginu a slibuje tak nové zážitky. Engine přináší vylepšení skórování gólů, vyleepšené hybridní ovládání, lepší odezvu po zmáčknutí tlačítek a další zlepšení chování míče.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Rozhodně nesmím zapomenout zmínit vylepšenou inteligenci hráčů, kteří si dokáží lépe vysvětlit situace a nabíhají si. K dalším funkcím byla přidána možnost hrát Ultimate Team, což je mód, kde si sestavujete svůj tým přesně dle svých představ. Při sbírání kartiček dostáváte hráče, kterým určujete jejich pozici, aktivitu apod.

unnamed (3)_result unnamed_result

FIFA 16 je dostupná pro operační systém Android a iOS. Pro operační systém Windows Phone prozatím nevyšla a neví se, zdali vůbec vyjde. Stáhnout si hru můžete zdarma.

logo-app FIFA 16 Ultimate Team ELECTRONIC ARTS Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak změnit čas utkání je to pro mě moc krátké :/

Lukáš Guhl

VIP 26. 9. 2015, 21:16

Dobrý den, hra je ve verzi 1.0.0, což znamená to, že se pracuje na kompatibilitě s ostatními zařízeními.

Martin Flegr

26. 9. 2015, 16:44
Android aplikace

Sony Xperia Z1 compact není kompatibilní :-/

Martin Soukup

26. 9. 2015, 19:54
Android aplikace

xiaomi redmi 2 enhanced také :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim