reklama

Prezentace o modelu Nexus 6P obsahuje mnoho důležitých informací

Prezentace o modelu Nexus 6P obsahuje mnoho důležitých informací
2015-09-29T13:13:17+01:00
• 27. 9. 2015
2

O telefonu Nexus 6P od společnosti Huawei unikají informace ve velkém a to nás za pár dní čeká jeho představení. Nyní jsme se dočkali úniku části prezentace, ze které se toho dozvídáme až příliš mnoho. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak bude nový referenční telefon od Googlu vypadat a co bude obsahovat.

rI2QihN

Už na internet uniklo dost specifikací, nicméně nyní si je můžeme ověřit, samozřejmě s trochou obezřetnosti. Kovové tělo bude obsahovat baterii o kapacitě 3450 mAh, což jde poměrně dobře dohromady s váhou 178 gramů – současný Nexus 6 váží 184 gramů. Ačkoliv tak tělo bude těžší a baterie větší, celková hmotnost bude menší. Novinka taktéž bude obsahovat novou generaci Corning Gorilla Glass čtvrté generace, 5,7palcový WQHD displej (2560 x 1440 pixelů, 16: 9) a dva, na předním panelu umístěné, reproduktory. Dočkáme se také USB typu C, procesoru Snapdragon 810 verze 2.1.

2toWC39 PQpQmzO oIKKo33 JJDYXCQ LxJddWq Hh3r0S6 eyYI3G1 4OCYjs0

Pokud se zamyslíte, kovové tělo by znamenalo, že telefon nemusí podporovat bezdrátové nabíjení. Nicméně už jsme slyšeli, že Qualcomm s kovem nemá problémy a navíc by bylo překvapující, kdyby touto funkcí telefon nedisponoval.

O zadní straně zařízení již známe snad každou píď, nicméně v prezentaci je vypíchnuta čtečka otisku prstů. O hlavní kameře toho stále moc nevíme, avšak na jednom ze snímků je uvedeno – camera allows in more light, což může lecos napovědět ohledně velikosti clony (f), jež bude mít pravděpodobně velmi malou hodnotu.

oGd9MXj fPqgUAr 6071VhS 0YnXQdd

Další snímky obsahují více informací o výhodách Androidu 6.0 Marshmallow a Now on Tap. Poslední snímek však potvrzuje, že Nexus 6P bude k dispozici v těchto variantách dle velikosti interního úložiště – 32/64/128 GB. Barev se dočkáme těchto – Aluminium, Graphite, Frost a Gold. Nicméně zlatá verze možná bude, minimálně ze začátku, dostupná pouze v Japonsku.

Poslední lahůdka: jeden ze snímků zahrnuje fotografii zadní části zařízení pod určitým úhlem, kde se ukazuje, že horní část zad nemusí být tolik vystouplá, jako bylo vidět na dřívějších snímcích.

wqyoH2o

Bohužel některé informace stále chybí. Například je zatím neznámá cena, dostupnosti nebo typ zobrazovacího panelu, i když se pravděpodobně bude jednat o IPS-LCD. Více informací se už dozvíme asi až 29. září, kdy hodlá Google představit Huawei 6P společně s LG Nexus 5X v San Francisku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

RomanHosek

29. 9. 2015, 13:10

„Prezenatce“ ;) hnedka v nadpisu

Pavel Mareš

29. 9. 2015, 13:15
Android aplikace

Opraveno, díky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim