reklama

FailArmy – aplikace plná failů

FailArmy – aplikace plná failů
2015-09-27T10:20:01+01:00
• 27. 9. 2015

FailArmy je původně projekt na stránkách Youtube.com, kde autoři vytvářeli kompilace různých failů z videí na internetu. Za svou historii si FailArmy vydobyli velkou popularitu, a nyní jsme se dočkali dokonce jejich samostatné aplikace.

site-logo

FailArmy je aplikací, se kterou budete mít každý den přístup k těm nejnovějším failům na internetu. Samozřejmě se ve většině případů jedná o videa. Díky aplikaci budete dostávat i notifikace o nově nahrané kompilaci na Youtube. Pod každým failem můžete přidávat vlastní komentáře a stát se tak členem komunity FailArmy. Videa jsou seřazena různě a vybrat si tak můžete například od nejnovějších po ty nejoblíbenější.

unnamed (1)_result unnamed_result

Aplikace je dostupná zdarma pro operační systém Android a iOS.

logo-app FailArmy Jukin Media, Inc. Zdarma ANDROID logo-app FailArmy Nation Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim