reklama

Devizové kurzy – nová aplikace Tomáše Hubálka

Devizové kurzy – nová aplikace Tomáše Hubálka
2015-09-16T11:38:40+01:00
• 16. 9. 2015
2

Český a celosvětově známý vývojář Tomáš Hubálek se rozhodnul, že zpříjemní hledání informací o kurzech jeho novou aplikací, která vyšla před pár dny.

unnamed (4)_result

Devizové kurzy vám dají přehled o aktuálních kurzech mnoha světových měn. V přehledu lze vidět aktuální kurz vůči koruně, takže poznáte, kolik dáte například za jeden dolar. Aplikace obsahuje i konvertor, abyste měli počítání jednodušší. Dobrou funkcí je možnost nastavení widgetů, kam si lze navolit vlastní měnu, o které chcete sledovat informace.

Při každé změně se navíc zobrazí i šipka, jež značí oslabení, anebo zesílení měny. Všechny kurzy jsou získány od České národní banky, takže by se mělo jednat o přesné informace. K aktualizacím kurzů dochází každý den.

unnamed (1)_result unnamed_result

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Aplikace Devizové kurzy je ke stažení zcela zdarma pro operační systém Android.

logo-app Devizové kurzy měn ČNB Tomas Hubalek Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Aleš Kala

16. 9. 2015, 23:15
Android aplikace

Apka je paradni jen netusim zda je to tabletem ale pri otoceni na lezato pri prepoctu nejsou zadavaci cisla normalne videt jsou zdeformovane.

TomasHubalek

16. 9. 2015, 14:45

Ahoj, jsem autor téhle aplikace a děkuju Dotekománii, za to že o ní napsali.

Tahle aplikace vznikla před mojí dovolenou, kdy jsem si chtěl rychle spočítat, kolik mě bude v Chorvatsku stát třeba pivo. A když už jsem ji měl hotovou, rozhodl jsem se, že ji dám k dispozici i ostatním.

Aplikace je momentálně v první verzi (čili se na ní bude určitě ještě pracovat) a rozhodně uvítám jakékoliv náměty na vylepšení. Dejte mi vědět, k čemu všemu devizové kurzy potřebujete, rád do aplikace přidám i další funkcionalitu.

Tom

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim