reklama

LG začíná lákat na V10 aktualizováno, video

LG začíná lákat na V10 [aktualizováno, video]
2015-09-24T07:10:44+01:00
• 24. 9. 2015

Aktualizováno 24. 9.

LG začíná pomalu lákat na představení modelu V10, který nabídne dodatečný displej nad tím hlavním. Právě v tomto duchu je i video, které bylo vydáno dnes v noci. Oficiální představení bude 1. října.

Aktualizováno 22. 9.

Nový render připravovaného smartphonu V10 od LG odhaluje, jak vůbec bude sekundární displej fungovat. V podstatě bude mít menší šířku než hlavní, aby se vlezl vedle senzorů a foťáku. Dle ukázky bude obsahovat rychlé zástupce, přičemž by se dalo počítat s dalšími informacemi jako o baterii nebo síle signálu. Uvidíme, jak moc nechá LG uživatele vybírat, co si nechají zobrazit.

New-LG-V10-photo-plus-previously-leaked-images

Původní článek 6. 9.

Díky čínskému telekomunikačnímu úřadu TENAA se dozvídáme o dalším smartphonu, který chystá společnost LG. Novinka se má jmenovat V10 a měla by zapadnout mezi top modely. Samotné specifikace jsou na vyšší úrovni, ale nebudou jediným trhákem LG V10.

main

V základu V10 nabídne Snapdragon 808 s 6 jádry, který byl použit u LG G4. Dále bude k dispozici 3GB paměť RAM, 64GB interní úložiště, 16MPx zadní kamera pravděpodobně s optickou stabilizací obrazu a laserovým zaostřováním a 5MPx přední kamerka. Da samotného tlačítka pod zadním foťákem má být integrována čtečka otisků prstů.

Největší zajímavostí na V10 má být druhý displej, jenž má být umístěn nad tím hlavním. Pravděpodobně má sloužit pro zobrazování notifikací a jiných informací. Nebylo by to poprvé, co by se něco podobného objevilo u smartphonu. Například Samsung koketoval s druhým displejem, ale nakonec projekt neobstál.

Více informací není k dispozici, stejně tak nevíme, kdy dojde k představení. Možná se povede LG nalákat zákazníky na své řešení.

Zdroje: gsmarena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim