reklama

Yahoo Weather vám po aktualizaci dokáže zobrazit výstrahy

Yahoo Weather vám po aktualizaci dokáže zobrazit výstrahy
2015-08-25T09:55:10+01:00
• 25. 8. 2015

Yahoo Weather je jedna z nejhezčích aplikací pro sledování počasí, jakou si jen můžete stáhnout. Za aplikací stojí vývojáři z Yahoo, přičemž jich v obchodě Google Play nalezneme více. Počasí se však dle mého názoru vydařilo nejvíce. Před několika dny si aplikace prošla aktualizací.

Výstřižek

Novinkou, kterou aktualizace přináší, je hlavně upozornění na nejbližší výstrahy. Jedná se o funkci, kterou oceníte především ve chvílích, kdy si na nejbližší dny plánujete výlet, anebo jiné aktivity venku. Výstraha vás upozorní většinou na nějaké větší změny počasí, pokud nás například čekají extrémní tepla, jako jsme zažili v minulých dnech, vyskočí vám notifikace v notifikační liště s detaily o následujícím dni.

V aktualizaci došlo také k opravení několika bugů. Pokud se vám prozatím update nezobrazuje, určitě k vám dorazí v nejbližších dnech.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed_result

Yahoo Weather je ke stažení pro operační systém Android a je zcela zdarma.

logo-app Yahoo Počasí Yahoo Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim