reklama

Talon for Twitter byl aktualizován

Talon for Twitter byl aktualizován
2015-08-24T16:45:39+01:00
• 24. 8. 2015

Aplikace Talon for Twitter patří k velmi oblíbeným u uživatelů využívající sociální síť Twitter. Talon prošel v posledních dnech aktualizací, která přináší například důležitou podporu pro nadcházející verzi Androidu M 6.0.

unnamed (2)_result

Vývojáři vzali novou verzi vážně a změn je velmi mnoho, mimo podpory nového Androidu je další důležitou novinkou podpora Android Wear. V chytrých hodinkách nyní můžete pohodlně odpovídat na tweety a také je upravovat. Nově se u tweetů s citací zobrazují obrázky zcela automaticky. Zprávy uživatelům již nejsou limitovány počtem znaků. Dále nedochází k otevírání přeložených tweetů v prohlížeči a mělo by dojít i ke zrychlení načítání. Dalšími novinkami jsou klasické úpravy kódu pro optimalizaci, opraveny byly i některé bugy atd.

unnamed (1)_result unnamed_result

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Talon for Twitter je ke stažení pro operační systém Android. Cena aplikace je 118 Kč.

logo-app Talon for Twitter Klinker Apps 118,22 Kč ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim